Jurat

Fase I

  Patricia Garcia Folch

Coordinadora Colònia

GS Quo Vadis

 Puri García

Scouter de Colònia

GS Nazaret 336

Andrea Colomina

Coordinadora Colònia

GS Mafeking Alcoi.

 Pablo M. Escobar Sanabria

Scouter Colònia

GS Horizontes

Salvador García Parra

Coordinador Colònia

GS Rebalsadors

Enya Sanchis Aicart

Coordinadora de l’Estol
GS Sant Francesc 377.

Mª José Torró Ribera

Coordinadora de l’Estol
GS Mafeking 167 d’Ontinyent.

Vanessa Gascón Morilla

Coordinadora de l’Estol Waingunga

GS Rebalsadors 657

José Ortega Àlvaro

Coordinador de l’Estol

GS Santíssim Salvador de Onda.

Cristina Santos Pavon

Coordinadora de l’Estol
GS Nazaret 336

Guillem Vallés Castelló

Coodinador de la Secció Scout

GS Timbiras

Lucía Moreno Olucha

Scouter Secció Scout
GS St. Salvador

Marta Gómez López

Scouter Secció Scout
GS La Nucia

Ivan García Gandia

Scouter Secció Scout

GS Mafeking d’Ontinyent

María Soledad Arnao Ballester

Scouter de la Secció Scout

GS Mare Nostrum

Héctor Arnau

Scouter Unitat
GS Cotopaxi

Bea Santos

Scouter Unitat
GS Nazaret

Xavi Palacios

Scouter Unitat
GS Parpalló

Jose Daniel Jurado «Filo»

Scouter Unitat
GS Quetzal

Jose Enrique Perelló Turegano

Scouter Unitat
GS Impeesa Buñol

Toni López Sayas

Jefe del CLAN DESTÍ

GS Alba

Marcos Jorge Guardia

Scouter del CLAN ARES
GS Sant Jaume

Míriam Guillot Font

Scouter del CLAN MIX-NOU

GS Frumenti 269

Dafne Sanchis Aicart

Coordinadora del CLAN BENÁRABE
GS Sant Francesc 377

Sergio Casanova Sarrió

Scouter del Clan Bromwsea

GS Mafeking 167

Raquel Coll Mejías

Secretaria Scouts Valencians

GS Quo Vadis

Javier Soto

Director SPRE
GS Tatanka

Nelson Sánchez Esparragón

Tresorer Scouts Valencians

GS Fénix

Fase II

Cristina Alejos del Olmo

Coordinadora SPRE Colònia

GS IV Alfàs del Pí

Javier Borregón Sacristán

Coordinador del SPRE d’Estol
GS Frumenti 269

Ana Cruz Ramón

Coordinadora SPRE Secció Scout

GS Frumenti

Esther Montalt Cárcel

Coordinadora SPRE Unitat

GS Tatanka

Rafa Castelló Castillejo

Coordinador SPRE CLAN
GS Sant Jaume

Irene Peris

Joventut de Scouts Valencians

GS San Cristóbal

Álvaro Sánchez

Coordinador de Comunicación
Scouts de España

Susana Santiago

Directora Escola Ensenya de Fusta

GS Parpalló

Isabel Sanchís

Tècnica Oficina Federal
Scouts Valencians
es_ESSpanish
es_ESSpanish